Když jsem tehdy začínal, vůbec mě nenapadlo, že bych se mohl dostat až na takové číslo. Ze začátku jsem to bral spíš jako zpestření, ze kterého se ale na pár let stal zvyk. Věřím, že se časem dostanu i na metu 200 startů, ale teď už to bude vzhledem k pracovním povinnostem časově náročnější.
Měl jsem z toho obrovskou radost. Už dvakrát se mi stalo, že jsem o stupně vítězů přišel „od zeleného stolu“, takže se to tentokrát poprvé otočilo v můj prospěch. Navíc to byl, jak jsi zmínil, můj premiérový start v letošní sezoně MotoGP. Tahle kubatura navíc nepatří mezi moje nejoblíbenější, takže radost byla o to větší.
Určitě bych se ještě chtěl v této sezoně na startu objevit. Minulý týden mi odpadla jedna velká starost, takže bych teď mohl mít zase o něco víc času než doposud.
Sezonní cíle si bohužel kvůli práci dávat nemůžu, protože většinou jezdím každý druhý týden. Spíš si proto stanovuji dílčí cíle pro jednotlivé závody. Určitě by mi udělalo radost zopakovat „bednu“ z Assenu, ale konkurence je velká a kluci jsou šikovní, takže to nebude jednoduché. Navíc mi tam pomohlo i trochu štěstí. Umístění v TOP 5 v jednotlivých závodech by tedy bylo skvělé.
Na závěr bych chtěl poděkovat klukům, jak skvěle celý šampionát vedou. Všechno má svá pravidla a člověk si opravdu připadá jako v reálném kolotoči MotoGP. Poděkování patří také mému parťákovi Pavlovi, který nade mnou nezlomil hůl, i když jsem ho na začátku sezony informoval, že nestihnu tolik závodů jako dřív, a přesto si nevybral jiného stájového kolegu. Je to prostě závodní legenda.