Breaking NEWS

Šnajdy 77

Sezóna se pomalu blíží ke konci, zbývá posledních pár závodů. V tabulce zaujímáš 4. pozici, jsi spokojený?

Upřímně spokojený nejsem. Do začátku sezóny jsem vstupoval s tím, že chci bojovat o titul. Bohužel to neklapne, ale udělám vše proto, abych pomohl svému týmovému kolegové ho získat.

S tvým týmovým kolegou vedete pohár konstruktérů. Jak jsi spokojený v týmu právě s Dudasem?

S Dudasem jsem nadmíru spokojen, je to opravdu super kluk a skvělý týmový parťák, se kterým dobře vycházím a jak už jsem již zmiňoval, udělám vše proto, aby získal titul právě on.

V sezóně máš jedno jediné vítězství z Rakouska. Nečekal jsi, že v této části sezóny budeš mít více vítězství?

Rozhodně jsem čekal více, bohužel jsem se dostal do tempa moc pozdě, a proto mám jen jedno. Teď v Indii jsem mohl vyhrát, ale přepustil jsem to týmově Dudasovi.

Pomalu a jistě se nám blíží sezóna moto2, budeš mít opět nejvyšší ambice a můžeme se těšit na krásné souboje a výkony z tvé strany?

Jak možná někteří ví, tak kategorie Moto2 nepatří mezi moje silné stránky. Každopádně určitě budu chtít do sezóny jít s očekáváním, že ten titul můžu získat, i kdyby ne, tak doufám, že na trati budou krásné čisté souboje, jako tenhle rok ve skupině PRO

Máš něco na srdci co by jsi chtěl říct? Nyní máš možnost

Rozhodně bych chtěl poděkovat všem závodníkům, které jsem mohl předjet na trati. Chci opravdu vyzdvihnout skupinu PRO za to, jaké krásné souboje jsme tento rok předváděli a předvádíme. Taky doufám, že Dudas vyhraje titul, a Jakubovi spadne internet. To je vše, děkuji za pozornost. Mějte se krásně, modlete se aby mi další závody vyšli, a budu se na vás těšit zase na trati.

Počet pódiových umístění: 56

Počet startů: 92

Autor: Jacob